Ürünlerimiz

ReSound Linx

Yeni ReSound Linx²™ işitme cihazınızı takın ve akıllı işitme sektöründe bir mihenk taşı haline gelmiş bu kalitenin faydalarını keşfedin. Spatial Sense(konumsal algı) sayesinde çevrenizi ve sesleri ayırt edin. Grup sohbetlerine katılın. Çift taraflı yönlülük sayesinde ses seviyesi yükseldiğinde bile sesinizi duyun. 

ReSound UpSmart Pediatrik

ReSound Up Smart hafif ya da yüksek işitme kaybı olan tüm çocuklara yönelik tek akıllı işitme cihazı dır. Çocuklara gelişme çağlarının her evresinde konuşma ve dil kullanımı için üstün erişim sağlamaktadır.  

ReSound Enzo

En sevdiğiniz şarkıyı dinlerken siz de eşlik edin. Telefonunuzda bir yakınınızın size gönderdiği video mesajda onun sesini duyun ve gülümseyin. İş hayatında geniş topluluklara seslenirken kendinize güvenerek konuşun.  

ReSound Enya

ReSound Enya İşitme Cihazlarının mükemmel ses kalitesi, hayatın tüm zenginliğinin tadına varmak için daha az çaba sarf edeceğiniz
anlamına gelir. Sevdiklerinizle kaliteli zaman geçirmek için daha fazla enerjiye sahip olursunuz. 

ReSound Magna

Z-Klinik İşitme Cihazları olarak, ileri-çok ileri işitme kaybı yaşamanın günlük yasamda önemli işitme zorluklarına neden olduğunu çok iyi anlıyoruz. Güçlü, dijital süper power BTE modeli olan ReSound Magna™ cihazını ileri teknoloji kullanarak ve sizin daha fazla duymanızı sağlayan özelliklerle geliştirme sebebimiz işte budur. Bu sayede istediğiniz hayatı yaşayabileceksiniz.