Hakkımızda

Fark Yaratıyoruz

Milyonlarca insan, sevdiklerinden ve tutkunu oldukları şeylerden uzakta bir hayat yaşıyor. Bunun tek nedeni iyi işitememeleri. Ancak böyle olmak zorunda değil. Bunu kabul etmiyoruz. Ve fark yaratabileceğimizi biliyoruz. Bir insanın işitme becerisini eski haline getirmenin hayatı nasıl değiştirdiğinin farkındayız.

Dünya çapında işitme uzmanları olarak faaliyet gösteren ortaklarımızla birlikte, işitme engelliler için güçlükleri ortadan kaldırarak ve herkesin sesin güzelliğini yeniden yaşamasına yardımcı olmak için yeni ve yenilikçi yöntemlerimiz var.

Kişiye Özel Çözümler

Z-Klinik;

İşitme sorunu yaşayanlara standart çözümler önermek yerine her yaştan insan için kişiye özel ve en doğru çözümü sunmayı,

Sorunların çözümüne uygun olmayan, belirli kalite seviyesini yakalayamamış işitme cihazlarının satışını yapmak yerine yararlılığı bilimsel olarak kanıtlanmış, alanında öncü işitme ekipmanlarını uygun fiyatlarla müşteri memnuniyetini temel almayı prensip olarak benimsemiştir. 

İşitmeye Başlayın

Sesler dünyayla aramızdaki bağdır ve ailemizle, arkadaşlarımızla ve çevremizdeki insanlarla etkileşimde bulunmamızı sağlarlar. Ancak şu soruyu kendinize sorun: Bir sesi duyamıyorsanız o ses ne kadar iyidir? 

İşitme kaybı nadir görülen ve korkulacak bir durum değildir. Size yardımcı olmak için buradayız. Bir uzmanın fikrini ne kadar hızlı alırsanız yaşam kaliteniz de o denli artar.

Bir işitme testi ile işitmenize erişim sağlayabilecek ve iyi işitme yolculuğunuzda hangi adımların atılacağını belirleyebilecek olan Odyolog, KBB Uzmanı veya İşitme Uzmanı gibi birçok uzman vardır. Size bu konuda yardımcı olmamız için lütfen bizimle  iletişime geçin.